KOŚCIUSZKI 34
71 341 78 21
OLSZEWSKIEGO 128
71 345 55 55
PILCZYCKA 57
71 353 44 17
RAKOWA 6
71 325 77 77
  Raty 0%

  O nas

  Sklep i serwis rowerowy, Wrocław, Olszewskiego 128

  W naszych szeregach nie ma osób, dla których rowery czy kolarstwo nie są sposobem na życie. Zajmujemy się tym od niemal dwudziestu lat, chociaż oficjalna historia firmy IM Motion zaczyna się w 2005 roku. Ta kombinacja pasji i doświadczenia jest dla naszych Klientów gwarancją dostępu do profesjonalnej wiedzy, najwyższej jakości obsługi oraz atrakcyjnych cen. Naszą specjalnością są rowery górskie, trekkingowe oraz miejskie, ale żaden rower i żadna nowa technologia nie są dla nas tajemnicą.

  Dzisiaj IM Motion to największa sieć sklepów i serwisów rowerowych we Wrocławiu. Posiadamy sklepy na Biskupinie, w ścisłym Centrum miasta w Pałacyku, na osiedlu Kozanów oraz sklep vis-a-vis centrum handlowego KORONA przy ul.Rakowej 6. Ta ostatnia lokalizacja sklepu rowerowego gwarantuje bezproblemowe zaparkowanie samochodu.

  Ponadto pod własnym szyldem zrzeszamy zawodników, którzy startują w maratonach MTB, systematycznie zajmując miejsca w czołówce wyścigów.

  Centrum rowerowe Im-Motion, Pałacyk - ul. Kościuszki 34

   

  Każdy sklep posiada własny serwis, gotowy do obsługi niemal każdego rodzaju roweru. Najbardziej skomplikowane naprawy wykonujemy w naszym serwisie przy ul. Olszewkiego 128.

  W okresie od listopada do marca prowadzimy również serwis sprzętu zimowego, w tym snowboardów i nart zjazdowych. W stałej sprzedaży posiadamy ponad 400 modeli rowerów firm Specialized, Giant, Cube, Unibike, Kross, Cossack i innych.